Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. küçükyalı  nakliyat olarak bu paketleme işini uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır. aynı zaman daha hassa eşyalar için (  CD TV ,elektronik eşyalar için özel ambalaj malzemesi kullanılmaktadır)

e

paketleme  hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir..

Küçükyalı  Evden Eve Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tehlikesi olan cam eşyaların  muhafazası için çelik karton koli kullanılmaktadır ve bum kırılacaklar pıtpıt dedigimiz  ambalaj malzemesiyle sarılır, mobilyaları eski evinizde demonte ettikten sonra tek tek p ambalajlanır  ve taşıdıkları yerde tekrar monte edilir

             PAKETLEMENİN PÜF NOKTALARI

paketlemede salonun püf noktası: salonda en önemli olan şeylerden biri koltuklardır .Bu koltuklar eyer  beyaz bir malzemeden oluşmuşsa kesinlikle jiletinşe sarılıp ondan sonra pıtpıtla  paketlenmesi gerek

30

  1. diğer önemli bir nokta : Televizyonların paketlenmesi  . televizyonlar coğunlukla cd  oldukları için çabuk çizilebilir ve  aynı zamanda bozulabilirler onun için tv sarılmadan önce kesinlik yüzey kısmının yumuşak ve korunaklı bir mazemeyle sarılması gerek ondan sonra pıtpıt  ve kartonla paketlenilir.
  2. mutfak: mutfak eşyalar coğunlukla bayanların cok üzerinde durdugu bir konu.MUTFAK EŞYALAR kolilere yerleştirilirken ağırların alta olmasına özen gösterilmesi gerekir.ve aralarına gazete veya  cok hassasları  pıtpıtla sarılması gerek.  Ve kolilerin üzerlerine yazılması gerek.
  3. Yatak odası :yatak odası yatağın özellikle jiletinle sarılması ve ondan sonra yatak kılıfı veya pıtpıtla sarılması gerek, gardolabın   söküldükten sonra  sarılıp kamyona yerleştirilmesi gerek.